Sık Sorulan Sorular

Sohbet kullanıcılarının genellikle karşılaştığı soruların cevabını belirli başlıklar altında toplamaya çalıştık.Bu tarz problemleri yaşamak adına bilgi sahibi olabilirsiniz.


Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur.Dilerseniz bağlantı kurduğunuz esnada seçtiğiniz rumuzu şifreleyebilirsiniz./nickserv register şifre e-mail adresidir.
Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.
Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz.Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır.Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.

Hemen Sohbete Bağlan

Zorunlu Kurallar

  •   Sohbete dahil olabilmeniz için lütfen 18 yaşını geçmiş olduğunuzu teyit ediniz.
  •   Türk genel ahlak kurallarına uymaya özen gösteriniz.
  •   Devletimizin büyüklerine ve yetkililerine hakaret veya kötü söz söylemek yasaktır.
  •   Siyasi parti ırk, din, mezhep propagandası yapmak ve hakaret etmek sistemden uzaklaştırılma sebebidir.
Türkiye'nin en matrak sohbet sitesi.


        Google    Youtube    İnstagram    Pinterest   

Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır.

Bir Matrak.Net projesidir. İzin alınmadan hiçbir içerik kopyalanamaz.