Hakkımızda

Matrak.Net yıllardır süre gelen sohbet hizmetini üzerine yenilikler katarak devam ettirmektedir. Kesintisiz bir şekilde hizmet vermiş olan, ve bu hizmeti herhangi bir bedel talep etmeden tamamen ücretsiz bir zemine taşımıştır. Temel amacı ticari bir faaliyet olmaması ile beraber eğlence ve matrak bir sohbeti amaçlamıştır. İnsanların duygu ve düşüncelerini paylaşmalarını keyifli bir şekilde bu yapmış oldukları sohbeti, kesintisiz sağlamayı kendisine hep borç bilmiştir. Fizyolojik ihtiyaçlar kadar ruhende bir ihtiyaç olan sohbet, bizim aracılığımız ile bir başka güzel hal almıştır.

 

Deneyimli ve online ekibimiz ile, sürekli genel sohbet akışı denetlenmekte, alınan rumuzlar ve sohbet içerikleri kontrol edilmektedir. Seviyesiz aykırı, alaycı vb faaliyetler engellenmiştir. Burada amaç insanların mutlu olması, dertleşebilmesi ve duygu ve düşüncelerini klavye aracılığı ile aktarması amaçlanmaktadır. Dilediğiniz zaman alanında uzman ekibimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

%100 Mobil Arayüzlü Üstelik Üyelik Şartı YOK

 

 

Çeşitli arkadaşlık sitelerinin benimsediği üyelik veya ücret talebi dışında bizler, sohbet siteleri kullanıcılarına hiç bir talep arzu etmeden rahat bir şekilde insanlarla iletişim kurabilmelerini sağlıyoruz.Bu bağlamda yapılması gereken sohbet kanallarına dahil olabilmek için bir rumuz yazmak ve sohbete bağlan seçeneğine tıklamaktır.Seviyeli bir ortam, aile tadında bir muhabbet arayan gönül dostlarına kapımız açıktır. Onları bir aile ortamında kucaklar ve düşünceleri ile uğurlarız.

 

Çevrimiçi çeşitli odalarda binlerce kullanıcı kitlesi olan sohbet ağımız, sizlerin düşünce ve önerilerini dikkate almakta ve buna yönelik geliştirme ”arge” faaliyetleri yapmaktadır.Bu sebeple iletişim seçeneğimizi kullanarak dilediğiniz zaman düşüncelerinizi Matrak.Net yönetimi ile paylaşmaktan kaçınmayınız.

 

Kullanıcılarımızdan gelen her istek ve dilekler site sahibi ve yönetimi olarak benimsediğimizi belirtir ve önemle dikkate alacağımızı memnuniyetle iletmek isteriz.

Hemen Sohbete Bağlan

Zorunlu Kurallar

  •   Sohbete dahil olabilmeniz için lütfen 18 yaşını geçmiş olduğunuzu teyit ve kabul ediniz.
  •   Türk genel ahlak ve örf adet kurallarına uymaya özen gösteriniz.
  •   Devletimizin büyüklerine ve yetkililerine hakaret veya kötü söz söylemek yasaktır. Ban sebebidir.
  •   Siyasi parti ırk, din, mezhep propagandası yapmak ve hakaret etmek sistemden uzaklaştırılma sebebidir.
Türkiye'nin en matrak sohbet sitesi.


        Google    Youtube    İnstagram    Pinterest   

Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır.

Bir Matrak.Net projesidir. İzin alınmadan hiçbir içerik kopyalanamaz.