Bedava Chat

Bedava Chat

Bedava chat odalarımızda tanışan arkadaşlık eden birkaç kişiden bahsedeceğiz bu konumuzda, hep birlikte kim kiminle nezaman nasıl arkadaşlık kurmuş hep birlikte öğrenelim..

Bedava Chat

Merhaba değerli takipçilerimiz, Bugünkü paylaşımda, Bedava chat sitelerine, chat sohbet sitelerine ilk giriş yaptığım tarihden buzamana kadar geçen zamanda bu bedava chat sistemleri bana neler kazandırdı, chat sohbet odalarında nasıl arkadaşlıklar gördüm, arkadaşlık yaşayanları gördüm bunlar hakkında birkaç deneyimimi tecrübelerimi sizlerle paylaşıyor olacağım.

Sene 1996 idi bedava chat sitelerine ilk gireli, gerçi ozaman o taihte bedava chat sitesimi var diyecektiniz, ozamanlar kullandığımız windows içerisinde bedava chat programları vardı microsoft un sistemi, ilk o tarihlerde başladım ama ozamanki dostluk arkadaşlık ve ortam çok başkaydı. Sonrasında 98 yılı gibi şuan halen varolan bir bedava chat sitesi açılarak oraya geçiş yaptımm ve chat sohbet odalarına orada devam ettim, Orada okadar güzel arkadaşlıklar kurdumki realde görüşüp birlikte aynı evde kaldığımız bile oldu, orası bedava chat yani chat sohbet siteleri içinde çok şey katmıştır bana, normal bedava chat yapmaktan öte artık bedava chat yapmak isteyenlere yardımcı olmaya bile başlamıştım. O bedava chat merkezinde yani chat sohbet odalarınd tanıştığım bir arkadaş ile askere birlikte aynı otobüste aynı alaya gitmiştik hatta dün gibi hatırlarım, yıl 2002 :) Snrasında 2004 yılı gibi geri gelip girdiğim bedava chat odasında, daha önceden sahip olduğum bilgiler ile bedava chat sitelerinde chat sohbet odasında üst düzey yöneticilik erişimine sahip oldum, ordada birçok real görüşme ve binlerce arkadaşlıklar kurdum, düşünsenize bedava chat yapıyorsunuz ama nekadar insan tanıyorsunuz, kimisi başkomser, kimi avukat kimisi öğretmen, ama insanların mesleği önemsiz, önemli olan bedava chat diye girdiğin bir mekanda , chat sohbet odasında böyle güzelliklerle karşılaşıyorsun.Hatta öyleki yıl 2006 gibiydi bedava chat ortamında chat sohbet odasında tanıştığım birisi ile hayatımı birleştirerek evlenmiştim bile.

Düşünebiliyormusunuz insanlar bedava chat ortamında chat sohbet odalarına girip hayatlarını birleştirebiliyor. Hatta çocuk sahibi bile olabiliyorlar, insanlara önyargılı bakmamak gerekir, Bedava chat dendiğinde çok güzel arkadaşlıklar aşk lar sevgililikler kurulabiliyor, yıl oldu 2017 ortalama 21 senelik bir bedava chat ortamlarında varolmuşluğum var chat sohbet odalarında yüksek bilgiye sahip olmuş oldum sonucunda. Ve sonunda bu tecrübe ve bilgi ile sizlere güzel bir ortam oluşturma adına bedava chat sitesi olarak Matrak.net i chat sohbet odaları halinede getirdim. Konuda belirttiğim evlendim olayı gerçektir, yaklaşık 5 sene kadar süren evliliğim son buldu ama, bedava chat ortamı chat sohbet odaları sayesinde evlenmiş ve baba olmuş oldum en azından, insan yaşadıkları şeylerden pişman olmamalı arkadaşlar bu bedava chat ortamlarında ne yaşarsanız yaşayın, iyisi ile kötüsü iile her anısı emin olunki bambaşkadır. Bugün halen hali hazırda bedava chat ve bedava chat sohbet & chat sohbet aramalarında hizmet vermeye devam ediyoruz, sizde bu güzel dostluklardan faydalanmak istiyorsanız çok geç olmadan bedava chat odalarına giriş yapabilirsiniz. Bekliyor olacağız.

Bugünkü yayınımda bedava chat üzerine bir anlatımım oldu tamamen kendi yaşadıklarımdan ufakca bahsetmiş oldum, umarım beğenmişsinizdir, bir başka paylaşımda görüşmek üzre, sohbetiniz daim olsun..Etiketler: bedava chat bedava chat sohbet chat sohbet sohbet tr cinsel sohbet sohbet odaları mobil sohbet

BU YAZIYI PAYLAŞ

BENZER YAZILAR

Sohbet Odaları " Komik Loglar "

Buakşam sohbet odalarımızda geçen birkaç komik diyalogu sizlerle paylaşıyor olacağız. Devamı

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet bölümü Devamı

Mobil Sohbet Odaları

Matrak.net in Mobil sohbet odaları hakkındaki bu yazımızda, bilgisayara gerek kalmaksızın akıllı tel... Devamı


YORUMLAR (1) Onay Bekleyen (564)

 • Böyle ortamlardaki dostluklar çok büyük oluyor evet, anlatım için tşk.ler bende birkaç anımı paylaşmak istiyorum, göndereceğim anılarımı.

  IUC

  2 yıl önce yapıldı.

      • Bekleriz efendim, gönderin sizin adınızada yayınlayalı anılarınızı.

       Yönetici Yanıtı

YORUM YAZ

guvenlik

Editörün Seçtikleri

Çağatay Ulusoy yeni dizisi

Merakla beklenen oyuncu çağatay ulusoy un yeni diz...


Makyajın Gücü Adına 2

DİKKAT !! Makyaj yaparak neredeyse yeniden doğan b...


Dünyanın En İyi Akıllı Telefonu Belli OLDU !

The EISA Awards, bu yılda en iyi elektronik ürünle...


Bedava Chat

Bedava chat odalarımızda tanışan arkadaşlık eden b...


Samsung'un Beklenen Telefonu Galaxy S8 İLK GÖRÜNTÜLER !

Note 7'nin rafa kadırılmasının ardından bütün düny...


İstanbul bedava chat odaları

İstanbula özel bedava chat odaları hizmetimiz hakk...


Iphone 7S de HOME tuşu tarihmi oluyor ?

Bugünki teknoloji haberimiz Apple cephesinden bir ...


Popüler Yazılar

Bedava Chat

Bedava chat odalarımızda tanışan arkadaşlık eden birkaç kişiden bahsedeceğiz bu konumuzda, hep birlikte kim kiminle nezaman nasıl arkadaşlık kurmuş he...

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet bölümü

Talihsiz Martı :))

Yanlış yerde uçmaya kalkan martı kendisini hiç olmayacak bir yerde buldu :)

 • 1669
 • 5

Sivilce tedavisi

Sivilce tedavilerinin dramatik ve kalıcı olduğu, aşırı sivilcesi olan hastalar için kullanılır. Türkiye’de Accutane (ayrıca isotretinoinle olarak da b...

 • 1633
 • 1

Güzellik ve Bakım

Cilt bakımının en önemli aşaması cilt tipinizi belirlemektir. Cilt tipinizi belirledikten sonra günlük cilt bakımına başlayabiliriz. Güzel ve genç kal...

Sayfalar

Son Yorumlar

Böyle ortamlardaki dostluklar çok büyük oluyor evet, anlatım için tşk.ler bende birkaç anımı paylaşmak istiyorum, göndereceğim anılarımı.

Resmen ifşa olmuşuz :)

muhabettiniz bol olsun komik olaylar matrak.net te oluyor hep...

SOHBET, yani Chat odaları internette kullanıcıların ekran üzerinde doğrudan mesajlaştıkları yerlerdir. Sohbet odalarında, aynı anda çok sayıda insan birbirinin mesajını okuyup cevaplayabilir. Matrak.n...

aSLinda BunLara nasiL yorum yapiLabiLirki Hepsi Birbirinden tatLi vede Sirin BizLeri Bu guzeLLikLer iLe BuLusturan Matrak.net Ekibine tSk ederiz :) SaygiLar SevgiLer..

Facebook'ta Biz

Site Hakkında

Matrak.Net 1 Ağustos 2016 Pazartesi günü IRCd sunucu ile birlikte açılış sağlamıştır. Her geçen gün yayın hayatını sürdürmeye ve yeni etkinlikler üretmeye devam edecektir. Başlıca hedefimiz Sohbet ve Sohbet Odaları olmakla birlikte eğlenceli paylaşımlar ve yararlı bilgileri kullanıcı ile buluşturmaktır. İletişim için IRCd sunucuyu ziyaret edeblirsiniz.

Copyright © 2016 | Tüm Hakları Saklıdır. - www.matrak.net - 7/24 Aktif Sohbet Odaları