Sohbet Odaları Yükselme Projesi - YÖNLEME İPTAL

Sohbet Odaları Yükselme Projesi - YÖNLEME İPTAL

Kısa bir sürenin ardından sohbet odaları yükselme projesi tanıtımı ile sohbet odalarımızı daha eğlenceli hale getireceğimizden bahsedeceğiz.

Sohbet Odaları Yükselme Projesi - YÖNLEME İPTAL

Sohbet odaları projemiz web sitemizin ilk kurulduğu günden buyana esasında vermek istediğimiz en başlıca hizmetti şüphesiz, Gerekli alt yaı çalışmaları gerekli düzenlemeler ve teknik yapı ile birlikte güçlenmeye çalıştığımızdan emin olabilirsiniz, ancan nekadar çok çalışsak teknik alt yapı gerek web site gerek sohbet odalarımızın alt yapısı yani chat sunucuları yeterince çalışma yaptığımızı sansakda, daha güçlü çalışmalar ve birtakım birleşmeler ile daha iyi olacağına kanaat getirdik.

15 Ocak 2017 tarihi ile, Sohbet odaları yükselme projesi adı altında, türkiyenin önde gelen en büyük sohbet odaları merkezi olan Matrak.net IRC network una yönlenme kararı almış bulunmaktayız. Gene Matrak.net olarak sohbet odaları hizmeti vermeye devam ediyor olacağız ebet, ancak birleşmeden güç doğar sözünü benimseyerek bu kararı aldık. Tabiki daha çok insanlar ile buluşmanıza olanak sağlayacak bu projeyi hayata geçirdiğimiz için birtakım önyargıları olan arkadaşlar elbetteki var. Ancak şunu garantisini vermek istiyorum bir sohbet odaları hizmetimizi halen ilk günkü kaliteli adaletli ve disiplinli anlayış ile sizlere vermeye devam edeceğiz, Bu birleşme sayesinde artk birden fazla web sitesi ile ortak şekilde çalışıyor olmakta bize daha güç vereceğini düşünüp, daha hırslı ve istekli paylaşımlarda bulunacağımızı düşünüyorum.

Sohbet odalarımıza özel Yeni Videolarımızda gelecek, yeni yönetim bireyi arkadaşlarda bu birleşme ile bünyemize/bünyelerine dahil oldu(k). Herşeyin daha güzel olacağı bir ortam haline gelmek ümidi ile bu haberi sizlere bir duyuru şeklinde paylaşmanın mutluluğu içerisindeyim. Bugüne dek vermiş olduğumuz güzel hizmetleri daha iyi hale getirme adına alınan bu sohbet odaları yükselme projes yüzünden kimsenin kırılmasını güvenmesini küsmesini ve evini bırakmasını istemeyip, bizimde her arkadaşımızın devam etmesini rica eder, yalnış anlaşılmaya maruz kalmamanızı arz ederim.

Bu yazımda Sohbet odaları yükselme projesini sizlerle paylaşmış olduk, bir başka paylaşımda görüşmek üzre, sohbetiniz daim olsun..

 

ÖNEMİ NOT : Yönlendirme tamamen iptaldir. Gene kaldığımız yerden devam etmekteyiz.Etiketler: sohbet sohbet odaları mobil sohbet cinsel sohbet chat sohbet

BU YAZIYI PAYLAŞ

BENZER YAZILAR

İstanbul bedava chat odaları

İstanbula özel bedava chat odaları hizmetimiz hakkında ön açıklamadır. Devamı

Yeni "Sohbet Odaları" Hk.

Sohbet odalarımız ile ilgili yeni gelişmelere imza attık, bu konumuzda bunu sizlerle paylaşacağız.... Devamı


YORUMLAR (1) Onay Bekleyen (0)

 • SOHBET, yani Chat odaları internette kullanıcıların ekran üzerinde doğrudan mesajlaştıkları yerlerdir. Sohbet odalarında, aynı anda çok sayıda insan birbirinin mesajını okuyup cevaplayabilir. Matrak.net in kendi yerinde devam ediyor olması sevindirici teşekkürler.

  Arda

  2 yıl önce yapıldı.

      • Matrak.net sohbet odaları olarak kendi başımıza devam ediyoruz, teşekkürler :)

       Yönetici Yanıtı

YORUM YAZ

guvenlik

Editörün Seçtikleri

Çağatay Ulusoy yeni dizisi

Merakla beklenen oyuncu çağatay ulusoy un yeni diz...


Makyajın Gücü Adına 2

DİKKAT !! Makyaj yaparak neredeyse yeniden doğan b...


Dünyanın En İyi Akıllı Telefonu Belli OLDU !

The EISA Awards, bu yılda en iyi elektronik ürünle...


Bedava Chat

Bedava chat odalarımızda tanışan arkadaşlık eden b...


Samsung'un Beklenen Telefonu Galaxy S8 İLK GÖRÜNTÜLER !

Note 7'nin rafa kadırılmasının ardından bütün düny...


İstanbul bedava chat odaları

İstanbula özel bedava chat odaları hizmetimiz hakk...


Iphone 7S de HOME tuşu tarihmi oluyor ?

Bugünki teknoloji haberimiz Apple cephesinden bir ...


Popüler Yazılar

Bedava Chat

Bedava chat odalarımızda tanışan arkadaşlık eden birkaç kişiden bahsedeceğiz bu konumuzda, hep birlikte kim kiminle nezaman nasıl arkadaşlık kurmuş he...

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet bölümü

Talihsiz Martı :))

Yanlış yerde uçmaya kalkan martı kendisini hiç olmayacak bir yerde buldu :)

 • 1669
 • 5

Sivilce tedavisi

Sivilce tedavilerinin dramatik ve kalıcı olduğu, aşırı sivilcesi olan hastalar için kullanılır. Türkiye’de Accutane (ayrıca isotretinoinle olarak da b...

 • 1633
 • 1

Güzellik ve Bakım

Cilt bakımının en önemli aşaması cilt tipinizi belirlemektir. Cilt tipinizi belirledikten sonra günlük cilt bakımına başlayabiliriz. Güzel ve genç kal...

Sayfalar

Son Yorumlar

Böyle ortamlardaki dostluklar çok büyük oluyor evet, anlatım için tşk.ler bende birkaç anımı paylaşmak istiyorum, göndereceğim anılarımı.

Resmen ifşa olmuşuz :)

muhabettiniz bol olsun komik olaylar matrak.net te oluyor hep...

SOHBET, yani Chat odaları internette kullanıcıların ekran üzerinde doğrudan mesajlaştıkları yerlerdir. Sohbet odalarında, aynı anda çok sayıda insan birbirinin mesajını okuyup cevaplayabilir. Matrak.n...

aSLinda BunLara nasiL yorum yapiLabiLirki Hepsi Birbirinden tatLi vede Sirin BizLeri Bu guzeLLikLer iLe BuLusturan Matrak.net Ekibine tSk ederiz :) SaygiLar SevgiLer..

Facebook'ta Biz

Site Hakkında

Matrak.Net 1 Ağustos 2016 Pazartesi günü IRCd sunucu ile birlikte açılış sağlamıştır. Her geçen gün yayın hayatını sürdürmeye ve yeni etkinlikler üretmeye devam edecektir. Başlıca hedefimiz Sohbet ve Sohbet Odaları olmakla birlikte eğlenceli paylaşımlar ve yararlı bilgileri kullanıcı ile buluşturmaktır. İletişim için IRCd sunucuyu ziyaret edeblirsiniz.

Copyright © 2016 | Tüm Hakları Saklıdır. - www.matrak.net - 7/24 Aktif Sohbet Odaları